Поролон
  вторинного спінення

 

   Наша Компанія пропонує поролон вторинного спінення власного виробництва.

   Вторинно спінений ППУ – це матеріал високої щільності (від 47 кг/м3), який використовується там, де необхідна висока зносостійкість при доступній ціні.       Марка поролону ПВС50 дозволить значно знизити собівартість м'ягких мебів.

   Послуга детальної порізки поролону дозволить вам економити час та трудовитрати! В наявності завжди є полоси ПВС для "Євро каркасу".

   На виробничихх площах «МКФ» виготовляється вторинно спінений пінополіуретан у діапазонах щільностей від 47 до 240 кг/м3. Продукт виготовляється з обрезків еластичного ППУ, попередньо подрібнених до разміру пластівців в спеціальних подрібнюючих машинах і вподальшому з'єднаних під дією високого тиску та активних спінюючих речовин. Матеріал може постачатися у вигляді блоків, а також в листах довжиною до 2000 мм, шириною до 1600 мм, товщиною 8–200 мм.

 

Наші переваги

Висока якість продукції

Ми завжди прислуховуємось та враховуємо потреби клієнтів та намагаємось створювати самі вигідні умови для кожного покупця.

Пошук новітніх ідей та способів більш ефективного виробництва, поставок продукції та обслуговування клієнтів є частиною нашої праці.

Консультативна допомога

Наші спеціалісти завжди допоможуть із вибором та доставкою необхідних наповнювачів та комплектуючих для м'яких меблів.

Ми завжди прислуховуємось та враховуємо потреби клієнтів та намагаємось створювати для кожного покупця самі вигідні умови.

Доставка
продукції

Наші логісти допоможуть оптимізувати терміни та способи доставки нашої продукції.

Для нас дуже важливо задовольнити очікування клієнта, якому ми прагнемо створити відчутну та вимірну користь!.