Холлофайбер (Філфайбер)

Сучасні наповнювачі володіють володіють відмінними експлуатаційними характеристиками, що дозволяє широко використовувати їх у самих різних сферах виробництва меблів та легкій промисловості. В данній категорії ви можете придбати холлофайбер, філфайбер, синтепух, штучний лебединий пух оптом напряму від виробника.  Сучасна виробнича лінія випускає товар, що нічим не поступається зарубіжним аналогам. Наш синтепух від виробника ідеально підійде, як утеплювач для демісезонного и верхнього одягу. Його використовують для виробництва меблів, ковдр, подушок, іграшок.

 

Різновидності наповнювачів:

- Холлофайбер (Первинний білий, вторинний білий та кольоровий)

 

 

- Синтепух

 

- Штучний лебяжий пух

 

Практично всі синтетичні наповнювачі виготовляються з поліестеру. Це особливі сильно звивисті силіконізовані волокна. Саме завдяки цій звивистості, холлофайбер має свої властивості. Між витками волокон присутнє повітря ,  яке й утримує тепло. Такой матеріал має  інші позитивні якості, чим і пояснюється його високий попит.

Так силіконізований утеплювач має гранично низку вагу;

відрізняється властивістю практично миттєво повертатисяся до первинної форми;

вважається самим пружнім среди аналогичних матеріалів;

є екологичним та повністю гіпоаллергенним (при умові, що це сертифікований товар від перевіреного виробника);

піддаєтся вакуумуванню для мінімізації об'єму, що знижує витрати на доставку кінцевому споживачу.

Синтепух від виробника відрізняється від своїх аналогів тим, що практично не зкомкується в процессі експлуатації. Речі з ним можна прати у пральній машині, після повного висихання та незначного струшування вони повністю повертаються до попередніх форм. Подушки, ковдри, матраци, в яких в якості наповнювача  використовують холлофайбер, прослужать, як мінімум в 3-4 рази довше, ніж аналоги на синтепоні.

В волокнах синтепуху не заводяться пилові кліщи. Саме ці мікроскопічні паразити, попадаючи у дихальні шляхи, і є причиною виникнення різноманітнихх аллергій, а також захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів. На сьогодняшній день в Украині у закладах дошкільної освіти та інших місць тривалого перебування дітей, в якості наповнювача постільних приналежностей має бути використаний лише холлофайбер.

 

Ще буквально яких-то 10 років назад весь синтепух в Украині, який використовувався для пошиву одягу та інших речей, завозився до нас з-за кордону. Вважаючи бажання більшості підприємців зекономити с метою збільшення прибутку , зачасту на якості синтепуху суттєво економили. Товар no name без відповідних документів міг містити які завгодно домішки у.

Компанія "МКФ" — одна из перших крупних виробників холлофайберу в Украині.

Наше підприємство оснащено самою сучасною виробничою ліниєю, ми закуповуємо лише високоякісну сировину. Наша продукція  відповідає стандартам якості та безпеки, в тому числі й міжнародним. Саме такий синтепух від виробника буде безпечним, гіпоалергенним та довговічним.

 

Ви можете придбати у нас холлофайбер оптом  від виробника в необмеженній кількості. Замовлення буде оброблено і виконано у самі зжаті терміни. 

Купити холлофайбер в Україні ще ніколи не було так вигідно! Мінімальні ціни, висока якість, чесна вага. Це незмінні переваги покупки товару від виробника.. 

 

Наші переваги

Висока якість продукції

Ми завжди прислуховуємось та враховуємо потреби клієнтів та намагаємось створювати самі вигідні умови для кожного покупця.

Пошук новітніх ідей та способів більш ефективного виробництва, поставок продукції та обслуговування клієнтів є частиною нашої праці.

Консультативна допомога

Наші спеціалісти завжди допоможуть із вибором та доставкою необхідних наповнювачів та комплектуючих для м'яких меблів.

Ми завжди прислуховуємось та враховуємо потреби клієнтів та намагаємось створювати для кожного покупця самі вигідні умови.

Доставка
продукції

Наші логісти допоможуть оптимізувати терміни та способи доставки нашої продукції.

Для нас дуже важливо задовольнити очікування клієнта, якому ми прагнемо створити відчутну та вимірну користь!.